EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2016

team_dubecTak jsme již doma a můžeme už jen vzpomínat na turnaj v Ostravě. Měli jsme možnost zahrát si proti opravdu skvělým teamům, které v naší kategorii u nás nejsou. Dostali jsme opravdu v některých zápasech nářez, ale přesto i z těchto zápasů jsme si odnesli herní zkušenosti, které se nám budou hodit. Náš výkon na začátku a na konci turnaje po herní stránce není možné ani srovnávat, náš team začal zvládat návrat do obrany, přihráli jsme si do rychlého protiútoku, sem tam dali koš. A to že nám to ještě tolik nešlo, tak nevadí, alespoň víme, na čem máme pracovat.

U litevských teamů jsme viděli, že i v naší kategorii lze natrénovat dribling bez dívání, přesné zakončení a přihrávky a hlavně skvělý obranný pohyb a doskakování.

Na turnaji jsme měli i 3 hráče ročníku 2008 a další 4 z ročníku 2007, takže budoucnost je naše 🙂

Děkuji všem hráčům za předvedené výkony, rodičům za podporu a Lucce a Lubošovi za pomoc s dětmi, bez nich bych to těžko zvládnul.

Příští rok na turnaji určitě skončíme minimálně o stupínek výše, nežli letos. 🙂

Výsledky na tomto odkazu: http://www.sbsostrava.cz/chlapci-boys/u10/

 

 

 

O velikonočních svátcích 24.-27.3. se chystáme na turnaj do Ostravy, budeme hrát protí týmům ročníků 2006 a mladších. Zatím jsou přihlášené týmy z ČR, Litvy, Slovenska a Makedonie.

Sraz bude ve čtvrtek 24.3. už v 5:15 před Fantovou kavárnou na hlavním nádraží (dá se vedle ní zastavit přímo na magistrále), takže brzo spát a nezapomenout natáhnout budíky!

Příjezd bude v neděli 27.3. v 19:58 opět na hlavní nádraží. Sraz pro vyzvedávání děti bude v příjezdové hale (v pravé části v pohledu směrem k nástupištím).

Sebou: kopie kartičky pojištěnce, dres, boty, míč, lahvičku na pití, oblečení, hygienické potřeby (mýdlo, ručník na mytí po zápase), batůžek na basketbalové věci. 400 Kč v obálce (jízdenka, čtvrteční oběd a svačiny). V rámci turnaje máme stravu 3x denně od čtvrteční večeře po nedělní oběd.

Ubytovaní jsme v hotelu HARMONY

Náš rozpis zápasů, které hrajeme ve sportovní hale TROJHALÍ:

Čtvrtek 24.3.

14:40 Sokol Dubeč – Bánovce nad Bebravou (SK)

Pátek 25.3.

9:20 Sokol Dubeč – Plunges SRC „LITNAGLIS“ (LTU)

14:40 Sokol Dubeč – Klaipedos KM 2006 „B“ (LTU)

Sobota 26.3.

8 – 12:00 zápasy o umístění

Neděle 27.3.

8 – 12:00 zápasy o umístění

 

Stránky turnaje:  http://www.sbsostrava.cz/turnaje/easter-tournament-ostrava-2016/

7 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *