HODNOCENÍ SOUTĚŽE U11 2017/18

V soutěži jsme skončili 10 ze 13 teamů, přesto sezonu hodnotím jako úspěšnou. V teamu jsme měli pouze 5 hráčů ročník 2007, jinak nastoupilo k zápasům ještě 7 hráčů ročníku 2008, 3x 2009, 2×2010 a dokonce jeden z ročníků 2011.

Kluci se zápas od zápasu zlepšovali a o lepší umístění nás připravilo, že jsme se na soupeře, které jsme mohli porazit, nesešli v nejsilnějsí sestavě.

Soutěž nám ukázala na čem pracovat, kdo je ochotný se poprat o lepší výsledek, a také nejlepší v účasti na zápasech. Musím vyzdvihnout Denise, Jirku, Jáchyma a Vojtu, za jejich 100% účast a jsou to také ti, kteří patří k těm co se nejvíce zlepšili během sezony.

Naším nejlepším střelcem se stal Adam (třetí nejlepší střelec celé soutěže). Nejlepším v procentu šestek (při alespoň 10 vystřelených) je Kiki.

Příští sezonu předpokládám nejen posun v tabulce a hlavně ve zlepšen individuálních činností, nasazení v obraně a docházce na tréninky a zápasy.