INFORMACE LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2016

6.den

Dneska jsme zase pořádně zatrénovali, děti se snaží, takže naše dovednosti a výkony jdou rychle nahoru. Zítra máme před sebou dopolední trénink, odpoledne olympiádu a pak už jen kanadská noc a další den máte děti doma zpátky 🙂

5.den

Celodenní výlet máme za sebou. Na hřebenech byla pěkná zima, naštěstí jsme dětem zabalili dostatečné oblečení, takže jsme to snad v pohodě přežili. Změnili jsme trasu, šli jsme ze Zlatého návrší na Dvoračky a pak na Horní Mísečky, kde nás zase naložil autobus a jeli jsme zpět. Teď akorát čekám na knedlo, zelo, vepřo, některé děti asi potřebovali delší výlet, protože se hotel otřásá v základech. Pár fotek přikládám vzápětí.

4.den

Dnes jsme toho stihli opravdu hodně. Atletiku, basket, plavání, opékání buřtů.Bohužel selhala technika a nemáme žádné dokumentační fotky. Tak snad budou zítra z celodenního výletu na Zlaté návrší. Třeba dojdeme až na Sněžku 🙂

3.den

Třetí krizový den jsme přečkali, děti měli volnější režím, byli jsme v bazenu a tak jedinou kaňkou byl lehce podvrtnutý kotník Kubi Š.

2.den

I druhý den je za námi. Bohužel musel odjet Kuba M. kvůli nemoci, ale ostatní děti jsou až na nějaké ty odřeniny v pořádku. Některým se více či méně stýská, ale drží se statečně a určitě to všichni zvládnou. Odtrénovali jsme to co jsme chtěli, děti na trénincích makají jak můžete vidět na fotkách, takže i večer rychleji usínají.

1.den

Tak máme skoro za sebou první den. Dojeli jsme do Jilemnice s dvacetiminutovým zpožděním a Radek byl na tolik hodný, že na nás na autobusovém nádraží počkal a nenechal nás ve štichu, takže ti nejmenší měli odvoz zavazadel. I tak jsme to měli necelých pět minut pěšky. Máme dobré ubytování a jídlo, do tělocvičny je to minuty pěšky přes ulici. Děti už trénovali atletiku venku a zadriblovali si v tělocvičně, přesto energie je asi stále dost i díky zásobám z domova 🙂

Pár fotke vystavím ve FOTOGALERII, ať nemusíte ronit slzy, že nevidíte ty vaše drahoušky. 🙂

 

Odjezd:

  • SRAZ: sobota 13.8. v 9:20 na autobusovém nádraží Černý most, nástupiště č.2
  • JEDEME LINKOVÝM AUTOBUSEM, TUDÍŽ AUTOBUS NEČEKÁ!!!
  • Při předání dítěte odevzdat okopírovanou kartičku pojištěnce, BEZINFEKČNOST, případně užívané léky.

Příjezd:

bude další sobotu 20.8. ve 13 hodin na autobusové nádraží Černý most

Ubytování:

Hotel SUMÓ, Jungmannova 147, 514 01  Jilemnice

Vybavení:

hygienické potřeby a ručník

věci na volný čas – pohodlné boty, pantofle, volné lehké sportovní oblečení, tepláky, trenýrky, mikiny, trička, karty, společenské hry (NE tablet a pod.)

plavky, NEPLAVCI POKUD MAJÍ PLAVECKÝ PÁS, sluneční brýle, kšiltovka na běhání venku při slunci, opalovací krém, repelent, kapesníky, osobní prádlo, batůžek na nošení věcí na treninky, pláštěnka.

Věci na trénování – švihadlo(nutné), láhev na pití na tréninky, basketbalové boty na tréninky v tělocvičně, boty na tréninky venku, trenýrky a trika (rozdělte na tréninkové a civil), ponožky na tréninky. Tréninková skupina 06/07 míč vel.č.5. – pro děti 08/09 míče neřešte.

Na běhání venku lehkou šusťákovku.

Upozornění:

Dětem nedávejte mobilní telefony, tablety a jiné elektronické zařízení. Eliminujeme tím neustálé hledání ztracených telefonů a noční smskování kdoví s kým. Věřte, že v případě jakéhokoliv opravdového problému vás budeme okamžitě kontaktovat.

Soustředění není jen o trénování, ale také o vytvoření dobré party, která spolu bude po další roky hrát a trénovat. Není tedy ideální, když děti sedí na pokojích a každý kouká do svého přístroje místo toho, aby si hrály společně a bavily se. Po celou dobu soustředění budu na mailu a telefonu, pokud tedy budete potřebovat jakékoliv informace, rád Vám je každý večer poskytnu. Pokud to bude aspoň trochu možné tak budou informace ze soustředění na netu včetně fotek.

Kapasné děti potřebovat nebudou.

Jeden komentář

  • Marta

    Zdravíme všechny baskeťáky! Richarde, díky za průběžné informace a fotky. Snad knedlo, vepřo, zelo budou mít i děti a nejenom vy 🙂
    hezký a pokud možno klidný večer
    Marta a Fanda Bednářovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *