KOLO VÍKEND PŘÍPRAVEK

Předposlední víkend v květnu 22.-24.5. jsme vyrazili směr Stráž nad Nežárkou, čekala na nás pořádná porce kilometrů, zvláště když byla naplánovaná objížďka celého Světa 🙂

V pátek jsme dorazili do mlýna, nad hlavou se nám honila podezřele černá mračna, ale my si z toho nic nedělali a drželi jsme se plánu dojet do Třeboně a tam i objet rybník Svět.

V sobotu ráno jsme na nic nečekali a hned po snídani vyrazili. Byli dvě skupiny, ta hlavní vyrazila ze Stráže do Třeboně hned na kolech a ta menší a také mladší naložila kola do auta a do Třeboně jela rychlejším tempem.

Nakonec jsme splnili úkol, i když se rozdělil na dvě skupiny, ale tak to při týmové hře máv vypadat! Mladší ročníky 2011 objeli Svět, urazili 13 km a mezitím starší skupina ujela 23 km a skoro ve stejný čas jsme se sešli v bistru U kapra na rybích specialitkách.

Mračna nám opravdu začala houstnout a tak nic naplat musela starší skupina vyrazit na zpátek, mladší nasedli opět do aut a počkali na své kamarády na trampolíně. Z prvními kapkami dorazili všichni zpět, takže jsme to zvládli. Musím pochválit všechny za skvělou kondičku, vždyť se ujelo rychlým tempem přes 40 km a zvládli i to i čtyř a pětiletí baskeťáci. Ten nejmladších z nich 3 letý ujel 13 km, takže příští rok se vydáme na pořádně dlouhý výlet!

V neděli stále bohužel pršelo, tak jsme si zabalili své saky paky a zvolili jsme suchou variantu Tábor, kde jsme obešli část Jordánu, zahráli si na dětském hřišti, zašli za strašidli a do muzea čokolády.

Díky všem rodičům, kteří se s námi vydali za dobrodružstvím a příští rok opět naviděnou na kolech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *