KOLOVÍKEND

20160528_094718Protože jsme o rok starší a trénovanější, tak jsem zvolil o něco málo těžší terén a jeli jsme do Jizerských hor. Konkrétně jsme bydleli v Bedříchově v horské chatě HUBERT. Tato chata byla jen pro nás, dobře vařili, paní vedoucí byla velmi ochotná a tak jsme mohli v neděli odjet až v pozdním odpoledne. Vřele doporučuji.

Kolovíkend se nám podařil, počasí bylo jako na míru. Děti podali úžasné sportovní výkony, najeli v sobotu 40 kilometrů https://mapy.cz/s/IptW a v neděli dalších 16 kilometrů https://mapy.cz/s/Ipv0 v kopcovitém profilu. Skvělé bylo, že jsme až na krátké úseky jezdíli po úsecích, kde měli auta vjezd zakázán. Po výletech si ještě vyběhli u chaty sjezdovku, takže narozdíl od rodičů unavené nebyli 🙂
Zvláštní ocenění pro Edíka jako nejmladší účastníka (stále ještě 4 letého) a pro Elenku, která kopce odjela na malém kole velikosti 16.
V sobotu večer navíc statečně prošli stezkou odvahy a našli místní poklad, z kterého se vyklubaly nějaké ty sladkosti. Velké díky za organizaci Lucce Henton a všem ostatním rodičům, kteří se velmi zdařile zhostili rolí strašidel.

Pár fotografiíí najdete ve FOTOGALERII. Prosím rodičě, kteří mají další fotky o zaslání.

 

Jeden komentář

  • Lucie Henton

    Pane trenere, vezmete lano, at me muzete tahat do kopce, jestli nejake budou…

    Uz se moc tesime

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *