LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018

PÁTEK 31.8.

Dnes byla Olympiada kde vyhrál před všemi kluky 2007 Oliver, sám ročník 2008. Super výkon. Ještě možná větší překvapení bylo celkově třetí místo Lukáše, který je ročník 2009. Celkové výsledky najdete ZDE . Po olympiádě jsme už jen snědli řízek s bramborovým salátem, vyhlásili výsledky a čekala nás cesta domů. Tréninky nás čekají již o úterý, tak snad přijdou tři dny volna vhod 🙂

ČTVRTEK 30.8.

Dnes jsme měli dva tréninky v hale se zápasy. Některé děti jsou už dost unavené, ale nakonec to všechny zvládly. Jeden dokonce usnul po obědě u stolu, ale po dvouhodinovém poobědovém šlofíčku v posteli podal skvělý výkon v zápase.

Teď jsme se akorát vrátili z bojovky, děti absolvovaly okruh v lese ve dvojicích. Některé byly na začátku pěkně poprděné, ale až na jednu výjimku se vypravily na okruh všechny.

Zítra máme od 10 do 13 hodin olympiádu v hale (můžete přijet dřív a podívat se). Pak máme od 13:30 oběd ve 14:30 vyhlášení a cca. v 15 hodin si můžete děti odvést.

STŘEDA 29.8.

Ráno měly děti delší výběh, všechny ho zvládly. Sluníčko se na nás celý den pěkně usmívalo a tak nám cesta do haly hezky ubývala. Vlastně každý den děti ujdou čtyři a půl kilometru jen tím, že jdou na trénink.

Mladší děti dnes potrénovaly dvojtakty a už to vypadá skoro jako u těch starších. Starší naopak zkoušely driblovat se speciálními brýlemi, které jim zakrývají výhled na míč. Večer zase proběhly zápasy a protože se děti snažily, tak jsme jim ještě před večerkou pouštěli videa s basketbalem.

ÚTERÝ 28.8.

Dnes jsme měli odpočinkový den, po snídani jsme vyrazili na kratší výlet k rozhledně Černá Studnice. Cestou jsme se i nachomýtli k tréninku sáňkařů na zdejší vyhlášené dráze. Musím říct, že bych se tedy svést nechtěl, závodníci jezdili opravdu rychle betonovým korytem, ale některé děti naopak by si to vyzkoušet chtěly, tak nevím 🙂

U rozhledny si děti chvíli hráli, pak jsme vyrazili zpět na pozdní oběd a stihli jsme těsně před penzionem ještě stavět lesní domečky.

Po obědě bylo volno a pak jsme se vydali na tradiční předvečerní zápasy. Děti opět soupeřily na sto procent a tak se bylo na co dívat.

PONDĚLÍ 27.8.

Stále trénujeme, trénujeme a trénujeme 🙂 Děti až na nějakou malou odřeninu jsou v pořádku. Dnes byly při odpoledních zápasech rozděleny na dva teamy, navzájem si pěkně fandily a v hale byl pořádný hluk, jak na finále mistrovství republiky, modří vyhráli o bod, takže na jedné straně bylo hodně radosti na druhé trocha smutku, ale nežli došly na penzion, tak bylo vše zapomenuto. K večeři byla rajská omáčka s těstovinami, děti si chodily stále přidávat, takže kuchař musel ještě ohřát nějaké knedlíky, aby se zavděčil všem.

Večery jsou tu po náročných dnech klidné, děti spí jako nemluvňata. Zítra se chystáme na odpočinkový den, půjdeme na výlet a večer jen odehrajeme zápasy.

NEDĚLE 26.8.

Dnes nám svítilo od rána sluníčko, tak jsme to využili k atletice pod otevřeným nebem. Fotky si můžete prohlédnout ve FOTOGALERIE

Děti jsou skvělé, trénují na plno a při večerních zápasech zase málem vypustily duši. Kuchař nám řekl, že jsme horší jak Luštěnice, což bylo pro něj synonymum skupiny co nejvíce jí 🙂

Zažehnali jsme večer i nějaké slzičky, ale všechny děti už po devaté spaly jak dudci.

SOBOTA 25.8.

Děti jsou všechny v pořádku, máme za sebou první tréninky a odpolední zápasy. Děti se snaží, od minulého soustředění jsou zase vidět velké pokroky. Při zápasech bojovali do posledního dechu, prostě začátek se vydařil.

Děti už spí, je vidět, že většina má za sebou už pět perných dnů v Praze, takže oproti minulým letům je tu až podezřelý klid 🙂

Přebrání dětí:

• sobota 25.8. v 10:30 na místě
  • Při předání dítěte odevzdat okopírovanou kartičku pojištěnce, BEZINFEKČNOST, případně užívané léky.

Předání dětí:

v pátek 31.8. v 15 hodin na místě

Ubytování:

Penzion u potůčku-Hřbitovní 219, Smržovka

Vybavení:

hygienické potřeby a ručník

věci na volný čas – pohodlné boty, pantofle, volné lehké sportovní oblečení, tepláky, trenýrky, mikiny, trička, karty, společenské hry (NE tablet a pod.)

sluneční brýle, kšiltovka na běhání venku při slunci, opalovací krém, repelent, kapesníky, osobní prádlo, batůžek na nošení věcí na treninky, pláštěnka.

Věci na trénování – švihadlo(nutné), láhev na pití na tréninky, basketbalové boty na tréninky v tělocvičně, boty na tréninky venku, trenýrky a trika (rozdělte na tréninkové a civil), ponožky na tréninky, míč

Na běhání venku lehkou šusťákovku.

Upozornění:

Dětem nedávejte mobilní telefony, tablety a jiné elektronické zařízení. Eliminujeme tím neustálé hledání ztracených telefonů a noční smskování kdoví s kým. Věřte, že v případě jakéhokoliv opravdového problému vás budeme okamžitě kontaktovat. Nedávejte také dětem peníze a sladkosti, vše potřebné budou mít k dispozici.

Soustředění není jen o trénování, ale také o vytvoření dobré party, která spolu bude po další roky hrát a trénovat. Není tedy ideální, když děti sedí na pokojích a každý kouká do svého přístroje místo toho, aby si hrály společně a bavily se. Po celou dobu soustředění budu na mailu a telefonu, pokud tedy budete potřebovat jakékoliv informace, rád Vám je každý večer poskytnu. Pokud to bude aspoň trochu možné tak budou informace ze soustředění na netu včetně fotek.

2 komentářů