LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2020

Čtvrtek 27.8.

Ráno poprvé některé děti spaly až do budíčku a nebudily unavené trenéry 🙂 Během dne jsme byli třikrát v hale, na trénincích se děti snaží a jsou vidět pokroky ve hře. Po večeři jsme byli ještě hrát zápasy, na které si trenéři draftovali děti. Hra byla tak prestižní a všechny děti podali skvělé výkony, došlo i z přemíry snahy na slzičky, ale vše dobře dopadlo a všichni jsme si zápasy užili.

Středa 26.8.

Dnes byl odpočinkový den, tak jsme si udělali tradiční výlet na Černou Studnici. Rok od roku jsou kluci rychlejší, tentokrát nám výšlap trval jen 45 minut. U rozhledny si děti hezky hrály na hřišti a protože je přepadl hlad, tak jsme se vrátili na svačinu. A dobře jsme udělali, protože za chvilku se spustil pořádný liják.

Kluci stále překonávají rekordy ve snědeném jídle. Kuchař už připravuje dospělé porce, ale je jasné, že když dnes připravil řízek s kaší a večer borůvkové knedlíky, tak nic zbýt nemohlo 🙂

Úterý 25.8.

Dnes proběhl standardní tréninkový den. Ráno po snídani děti si protáhly běh na tři kilometry a pak ještě zvládly sprinty do kopce. K tomu ještě dva tréninky během dne. Přesto je vidět, že mají ještě spoustu sil, po obědě během poledního klidu na penzionu nikdo nebyl, všechny děti hrály venku fotbal a nebo na schovávanou.

Večer byl ve znamení her, zahráli si i trenéři, kteří osadníky z Katanu protáhli skoro do půlnoci 🙂

Pondělí 24.8.

Dnes nás ráno čekala poprvé atletika. Tomáš a Lucka s dětmi vyběhli na dvou a půl kilometrový okruh a protože jsme na horách, tak hezky nahoru a dolů. Děti to zvládli a pak je čekaly koordinační, rychlostní a posilovací cvičení.

Během dne jsme měli ještě trénink v hale a před večeří střelecký trénink kombinovaný se zápasy. Děti se snaží, nezlobí a ve volných chvílích utužují kolektiv hraním her. Je skvělé vidět děti se bavit jinak než na telefonech, PS4 a tabletech.

Žravost dětí nabírá na obrátkách 🙂 Zvládají to bez sušenek a jídla tu máme dostatek. Jedí 6x denně.

Neděle 23.8.

Po příjezdu jsem hned šli na trénink, připomněli jsme si kilometrovou vycházku do haly, kterou děti absolvují každý den čtyřikrát a hezky do kopce z kopce, takže za týden nachodíme 30 kilometrů jen tím, že se přesunujeme na tréninky.

Po obědě nás čekal ještě další a už jsem taky zjistil, že děti mají zase o něco větší chuť k jídlu. I obvyklí nedojídači vracejí prázdné talíře.

Přebrání dětí:

• neděle 23.8. v 10:30 na místě
  • Při předání dítěte odevzdat okopírovanou kartičku pojištěnce, BEZINFEKČNOST, případně užívané léky.

Předání dětí:

v neděli 30.8. ve 13:00 hodin na místě

možnost sledovat naší olympiádu v hale ve Smržovce od 10 do 12

Ubytování:

Penzion u potůčku-Hřbitovní 219, Smržovka

Vybavení:

hygienické potřeby a ručník

věci na volný čas – pohodlné boty, pantofle, volné lehké sportovní oblečení, tepláky, trenýrky, mikiny, trička, karty, společenské hry (NE tablet a pod.)

sluneční brýle, kšiltovka na běhání venku při slunci, opalovací krém, repelent, kapesníky, osobní prádlo, batůžek na nošení věcí na tréninky, pláštěnka.

Věci na trénování – švihadlo(nutné), láhev na pití na tréninky, basketbalové boty na tréninky v tělocvičně, boty na tréninky venku, trenýrky a trika (rozdělte na tréninkové a civil), ponožky na tréninky, míč

Na běhání venku lehkou šusťákovku.

Upozornění:

Dětem nedávejte mobilní telefony, tablety a jiné elektronické zařízení. Eliminujeme tím neustálé hledání ztracených telefonů a noční smskování kdoví s kým. Věřte, že v případě jakéhokoliv opravdového problému vás budeme okamžitě kontaktovat. Nedávejte také dětem peníze a sladkosti, vše potřebné budou mít k dispozici.

Soustředění není jen o trénování, ale také o vytvoření dobré party, která spolu bude po další roky hrát a trénovat. Není tedy ideální, když děti sedí na pokojích a každý kouká do svého přístroje místo toho, aby si hrály společně a bavily se. Po celou dobu soustředění budu na mailu a telefonu, pokud tedy budete potřebovat jakékoliv informace, rád Vám je každý večer poskytnu. Pokud to bude aspoň trochu možné tak budou informace ze soustředění na netu včetně fotek.