LETNÍ_SOUSTŘEDĚNÍ_2017

HODNOCENÍ

Soustředění proběhlo v plném tempu. Děti se naučily spoustu nových basketbalových dovedností. Zapracovali jsme na rychlosti a výbušnosti a tak snad následující sezona se povede a budeme mít možnost dalšího zlepšení.

PÁTEK 1.9.

Proběhla olympiáda, děti padaly vysílením, jen aby podaly co nejlepší výkon. Přišly úsměvy i slzičky při večerním vyhodnocení. Nakonec dostal medaily každý a večer jsme sledovali naživo, jak se hraje nejlepší evropský basketbal.

ČTVRTEK 31.8.

Dnes ráno se nikomu moc stávat nechtělo, protože jsme šli po bojovce spát o něco později. Nakonec jsme únavu překonali a opět se vrhli do tréninkového procesu. Na oběd byla rajská omáčka a tak se po ní jen zaprášilo.

Děti se krásně během týdne adaptovaly na to, že nemají žádnou elektroniku. Ve volných chvílých hrají karty, beng a další deskové hry. Nebo v areálu penzionu hrají badbington, skáčou na trampolíně.  Prostě jim to vůbec nechybí.

Zítra nás už čeká jen olympiáda a odpolední trénink.

Nezapomeňte si vyzvednout děti do 10 hodin. Určitě by vám to neodpustily 🙂

Ve FOTOGALERII je spousta nových fotek.

STŘEDA 30.8.

Před chvílí nám skončila noční bojová hra, děti buď samy a nebo po dvojicích se prošly noční krajinou okořeněnou sem tam nějakým strašidlem. Asi to nejstrašnější byla lžíce rybího tuku od čaroděnice 🙂

Ráno Lucka s dětmi cvičila jógu, kterou zakončila pozdravy slunci. Tréninky proběhly v pohodě, zase jsme o něco lepší. Atletika jim dala zabrat, zato si ji užily v přírodě.

ÚTERÝ 29.8.

Po snídani jsme vyrazili na plánovanou vycházku, akorát jsme místo na sáňkařskou dráhu došli k Parkhotelu a tam děti hráli poznávací hru. Zahráli si na místním hřišti a pak jsme spěchali na oběd.

Odpoledne jsme už zase tvrdě trénovali a pak všechny děti odehrály zápasy mezi sebou podle kategorií. Navzájem se podporovali a fandili, takže to byl skvělý zážitek pro všechny.

Ve fotogalerii je zase pár fotek navíc, další budu průběžně doplňovat.

PONDĚLÍ 28.8.

Další den je za námi. Tréninky až na malé zádrhely probíhaly bez problémů. Zase jsme se naučili nové věci. Děti dělají velké pokroky.

Po večeři se hrály aktivity, všichni jsme se dobře bavili a některé děti ještě stále pokračují.

Zítra chystáme volnější den, půjdeme s dětmi dopoledne místo tréninku na vycházku směr sáňkařská dráha.

NEDĚLE 27.8.

Dnes máme za sebou první plný tréninkový den. Děti už spí, takže mise byla splněna 🙂

Děti trénovaly celý den se zaujetím, je na nich vidět chuť se zlepšovat a tak je radost s nimi pracovat. Starší děti odehrály ještě po večeři zápas, padlo spoustu košů a potu a my trenéři jsme odcházeli spokojení z jejich výkonu.

Děti tu dobře jí, talíře se lesknou a kuchař je rád, že se všechno sní. I našim mlsným trenérským jazýčkům tu chutná.

Pár fotek najdete ve FOTOGALERIE 06/07

SOBOTA 26.8.

Hned po příjezdu na nás zkropil deštík, ale jinak nám celý den svítilo sluníčko. Penzion i personál přesně tak akorát pro nás.  K svačině jsme dostali domácí koblížky a děti se rychle zabydlely a vyrazili jsme na první trénink do haly. Tam jsme si zahráli na začátek pár her, zaběhali a pak proběhlo testování, jak jsou na tom děti po prázdninách.

Večeři děti zhltly až na pár výjimek, tak až dojdou sladkosti, bude to i bez nich 🙂

Momentálně probíhá nahánění do sprchy a krocení divoké zvěře. Zítra snad tu přebytečnou energii vypotí na tréninku. Budeme se o to snažit ve vlastním zájmu 🙂

Fotky ze dneška nejsou, ale zítra už doufám nějaké přibudou.