PŘÁTELSKÝ ZÁPAS SOKOL DUBEČ – SLUNÉČKO ŘÍČANY

Ve středu 18.5. jsme odehráli přátelský zápas s děvčaty z Říčan. Postavili se proti sobě děti ročníků 2007 a mladší, takže jsme poskládali družstvo z přípravek 06/07 a 08/09. Bylo vidět, že kluci ze starší přípravky mají už „něco“ odehráno a  i když dívky statečně bojovaly, tak byl vidět velikánský rozdíl ve vyhranosti. Ve druhé pětce nastoupili děti z mladší přípravky a hned byl zápas vyrovnanější, bylo vidět že to byl pro všechny první zápas v životě.

Výsledek není důležitý, vyhráli jsme, protože delší dobu a více trénujeme. V zápase dal nejvíce bodů Kuba Moravec, gratuluji, nejlepší asistent byl Kryštof a i ostatní kluci dali asi nejvíce bodů ve své kariéře. Super bylo zapojení nových kluků a Emičky do zápasu.  Začíná už být vidět, kdo se na tréninku snaží a kdo jede na půl plynu. Taky je vidět, kdo chodí 2x a kdo 3x týdně. Tak jako tak, je před námi ještě hooooodně dlouhá cesta a tak vzhůru do tréninků, ať můžeme všichni na sobě zase zamakat.