Pražský přebor U11

V pražském přeboru kategorie nejmladší minižáci jsme se dostali do druhé třetiny zápasů. V soutěži je 9 teamů a naše družstvo je v tabulce po 12 zápasech pěkně uprostřed na 5 místě.

Nad námi jsou dva teamy, které nás zatím převyšují o parník, jak výkonností, tak i výškou,  a to družstva USK Praha a BA Sparta. Pak ještě teamy Sokola Pražského a Tygrů, s kterými jsme sice prohráli, ale hra byla opticky vyrovnaná.

Výsledky můžete sledovat na stránkách Pražského basketbalového svazu

Naším leadrem je Filip B., který zúročuje zkušenosti, které získal v předchozích sezonách, přidávají se k němu i Oli s Dominikem. Naopak kluci ročníků 2009 a 2010 získávají zkušenosti, takže i v příštích letech se v Dubči bude hrát určitě dobrý basketbal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *