TURNAJ 3×3 U11 MIX 15.10.2017

V neděli 15.října jsme zahájili letošní sezonu a to hnedle na vítězné vlně. Postupně jsme porazili teamy Kunratic, Radotína a Sokola Pražského. Během těchto třech utkání a tedy 18 šestin ztratili pouze jeden bod za remízu v jednom hracím období a zbytek jsme vyhráli. Hodně nám pomohli výkony kluků ročníku 2007 Kikiho, Adama, Kuby a Jirky, kteří hráli již vloni, ale i ostatní se neztratili, i když jsme měli na hřišti jasně nejmladšího hráče turnaje Edu (2011).

Všichni kluci se snažili hrát co nejlépe, bojovali a tak zaslouží pochvalu. Bohužel dojem z turnaje trochu kazí nekoncentrovanost v rozhodnutých zápasech. Škoda každé minuty na hřišti, kdy hráči nepodají svůj nejlepší možný výkon. Jen tak se mohou posouvat rychle dál.