TURNAJ MINI DUBEČ

Do turnaje se přihlásilo 12 družstev, všichni dorazili včas a i v silném počtu a někteří i v dosti silných sestavách.

Po loňských vedrech, jsme se letos báli, jak nám vyjde počasí. Ale štěstí stálo na naší straně. Bez jediné kapky deště jsme odehráli 27 zápasů.

Napřed se děti utkaly ve třech skupinách po čtyřech každý s každým.

Pořadí ve skupinách utvořilo nové skupiny, kde prví družstva hrála o 1.-3. místo,druhá družstva ve skupině o 4.-6. místo a třetí týmy o 7.-9. místo. Poslední týmy ve skupinách již nepokračovaly.

V základních skupinách se hrálo 2×10 minut. Ve finálových 2×7 minut.

Sešlo se 123 dětí, které si užívaly rychlý sled zápasů, příjemnou atmosféru a těšily se na ceny, které byly připraveny pro všechny účastníky turnaje.

Děti si samy vymyslely názvy pro své týmy:-).

Turnaj byl určen hlavně pro začínající basketbalisty a děti, které se zápasy sbírají teprve své první zkušenosti. Děti bojovaly a prožívaly každý zápas, některé utrpěly pár odřenin, ale nakonec všechny odcházely po svých a s novými zážátky a zkušenosti.

Myslím, že účel turnaje byl splněn na 100%, děti si opravdu maximálně zahrály, všechny byly odměněné a odcházely spokojené.

Konečné pořadí:

1.Tygřice z Borotína

2.Dubečtí draci

3.Sokolí péra

4.Tygříci

5.Magie

6.Počernické kočky

7.White girls

8.Resslovka

9.Blue boys

10.Porg basket

11.Kouzlo

12.Čerňáci

Za pomoc s organizací turnaje bych chtěla poděkovat trenérkám a hráčkám ze Sokola    Dubeč.

Jediné, co mne letos nepotěšilo, byl nepořádek, který po sobě týmy zanechaly. Než jsme sundali minikoše, byli všichni pryč …..kromě papírů, nedojedených svačin, jsme posbírali 31 petlahví…

Fota z turnaje najdete ve FOTOGALERII

Za celý realizační tým

Zuzana Klégrová