TURNAJ U11 21.-22.10.2017

Předposlední říjnový víkend jsme odehráli první letošní turnaj v kategorii U11 ve hře 5-5. Pořadatel byla BA Nymburk Praha, hrálo se v menší hale na Královce, tedy na úplně druhém konci Prahy. Hnedle první zápas jsme hráli proti domácímu teamu a to od 8 hodin, takže jsme vstávali něco po 6 hodině. Bohužel to na našem herním projevu bylo znát, vraceli jsme se špatně do obrany, zahodili několik dvojtaktů bez obrany a tak se není co divit, že jsme zápas prohráli. Sice to nebylo o moc, ale bolelo to.

Další zápasy jsme hráli proti Smíchovu, Radotínu a Královským Vinohradům. Tyto družstva hráli převážně svá první soutěžní utkání a tak bylo znát, že máme ve svém středu kluky ročníku 2007, kteří už jednu sezonu odehráli. Zápasy jsme s přehledem vyhráli a z turnaje jsme si odvezli bilanci 3 vítězství a jednu porážku.

Ty nejtěžší družstva nás ještě čekají, tak uvidíme s jakou formou se potkáme na dalším turnaji. Určitě musíme zapracovat na obraně a proměňovat jasné příležitosti.

Pozitivem je, že na turnaji mohli nastoupit i naši benjamínci Kuba B. a Eda. Při zápasech se neztratili, ale naopak zaujali svojí bojovností v obraně.

Pochvalu zaslouží všichni za odvedený výkon, bodově zaujal Adam a Kuba Š., obranou a přihrávkami Kiki, Max svým monstrozním blokem a body, bodově se ukázali i Vojta s Wildou (ročníky 2009).