TURNAJ U11 3X3 MIX – 11.10.2015

V neděli jsme odehráli svůj první turnaj 3×3 MIX kategorie U11. Systém zápasů je tento: hraje se 6 hracích období, za vítězství v daném období jsou přiděleny 2 body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů. Není důležité kolik košů v daném období padne, proto se ani nezaznamenávají koše jednotlivých hráčů. Hráč smí nastoupit nejvíce ve 3 hracích obdobích (tuto možnost jsme nevyužívali, aby si všichni rovnoměrně zahráli).

HB Basket Praha – TJ Sokol Dubeč – 12:0

První zápas jsme nastoupili proti družstvu HB basket. Holky byly pro nás až moc těžkým soupeřem, byly starší, vyhranější a také o půl hlavy větší. Kluci nevěděli kde jim hlavy stojí, natož kde jsou postraní čáry. Zápas jsme odehráli odevzdaně, což bylo daleko horší, nežli naše technické nedostatky. V každém okamžiku je třeba bojovat.

TJ Sokol Dubeč – SK Velká Ohrada – 9:3

V tomto zápase jsme nastoupili proti stejně starým kluků, kteří ale teprve s basketem začínají. Naši kluci to na nich poznali a bohužel snad proto ke hře přistoupili s úsměvem a bez pořádného zaujetí. Přesto jsme vyhráli, i když ne tak lehce, jak by to mělo být. Stále nás tíží technické nedostatky, které budeme muset na tréninku odstranit.

Sokol Vyšehrad – TJ Sokol Dubeč – 7:6

Poslední zápas jsme odehráli proti Sokolu Vyšehrad. Byl to náš nejpohlednější a nejvydařenější zápas na turnaji. Kluci omezili technické přestupky, dali pár hezký košů, přihrávek a zisků v obraně. Přesto jsme prohráli v prodloužení o jeden koš. Náplastí snad byl potlesk diváků za předvedený výkon.