TURNAJ U11 3X3 MIX – 29.11.2015

V neděli 29.11.2015 jsme odehráli druhý turnaj U11 MIX 3×3. Hrálo se ve sportovní hale na Třebešíně, měli jsme to blíž a tak nám přijel fandit opět skvělý team fanouškům, kterým děkujeme za vydatnou podporu.

Odehráli jsme opět 3 utkání:

Sokol Dubeč – HB Basket (0:12)

Nastoupili jsme proti holkám z HB Basket, za ty dva měsíce od posledního zápasu se nám je dorůst nepodařilo, stále jsme byli o hlavu menší. Zato se nám podařilo střelit jim koš (dal ho Kuba Moravec, který hrál právě svůj úplně první zápas v životě), nedostat tolik košů jako minule a hlavně jsme už trošku bojovali. Takže celkový dojem byl o dost lepší, i když celkový výsledek byl stejný.

Sokol Dubeč – SK Velká Ohrada (12:0)

Začátečníci z Velké Ohrady nás nepřekvapili, trošku se zlepšili, ale na nás to nestačilo. Prosazoval se hlavně Adam Vomastek, který z pod koše dával koš za košem po přihrávkách od Honzy Bednáře. Skvěle zahrál i Kryštof Kalaš, který si dal konečně řict a rozdával přihrávky svým volným spoluhráčům.

Sokol Dubeč – Sokol Vyšehrad (1:11)

Tento zápas se nám moc nepovedl. Měli jsme okénka v obraně, v nájezdech do koše nedůrazný, ale zase tak velký propadák to nebyl.

Na turnaji nastoupili poprvé v životě do zápasu 3 hráči a navíc jsme měli 7 hráčů ročníku 2007 a jednoho 2008, přesto jsme nezklamali a odehráli dobré utkání. Od minulého turnaje jsme se zlepšili, po většinu zápasu jsme byli schopní bránit svoje hráče a nelítali jsme někde jinde. Více jsme si přihrávali a i driblink byl jistější. Na druhou stranu je velký prostor pro zlepšení hlavně v driblinku slabší rukou a agresivnější obraně.