TYGR CUP 2017

Po roční odmlce jsme se zúčastnili TYGR CUPU, turnaji pro současnou kategorii U10. Protože máme navázanou spolupráci s Jižními supi, tak jsme dali dohromady jeden team a tentokrát pod jejich hlavičkou i hráli. Tím se ovšem nesnížil význam našich kluků při utkáních, naopak byli leadry teamu.

Kluci odehráli 6 zápasů se silnými celky, jejich bilance byla 3 vítězství a 3 porážky a s touto bilancí dosáhli na krásné 6 místo na turnaji, kde bylo 16 teamů z celé republiky. Gratuluji. Přesto máme velký prostor na zlepšení ve své hře. Pozitivem bylo, že se děti i přes neuvěřitelné vedro, které během turnaje bylo, bavili a dávali do hry zápal a nadšení.

Nejlepším hráčem za náš team byl vyhlášen Kiki, skvělý v obraně a sem tam dal i nějaký koš a přihrávku 🙂

Bezkonkurečním teamem na turnaji bylo družstvo USK, které v tomto ročníku poskládalo velmi kvalitní celek a již v této kategorii hráli velmi pohledný basketbal. Právě od tohoto celku bychom měli převzít jejich rychlý protiútok, kdy si uměli půjčit balon a nehráli s ním přes celé hřiště driblingem, ale naopak dali dvě rychlé přihrávky, které většinou končily na volného hráče.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *