TYGR MINICUP

Přípravka 06/07 se zúčastnila svého prvního turnaje. Pořádala ho Basketbalová škola Praha v hale v Radotíně a to v neděli 7.6. Na turnaji bylo dvanáct družstev ve 4 skupinách. Turnaj byl vyhlášený pro ročníky 2005 a mladší, takže jsme byli jasně nejmladší družstvo v průměru minimálně o jeden rok mladší.

Ve skupině C jsme hráli proti Sokol Vyšehrad a BA Sparta Praha. Oba zápasy jsme prohráli s malým rozdílelem, ale i tak jsem hráli pak ve skupině o 9-12 místo. V této skupině jsme si vychutnali svá první dvě vítězství a nakonec jsme skončili na 10 místě.

Po celý turnaj všichni hráči měli obrovskou touhu hrát, rvát se o výsledek a dát do hry snad úplně všechno. Navíc nás na každém zápase podporoval „Dubečský“ kotel, kteří nás neúnavně podporovali a jistě toho další den, stejně tak jako já moc nenamluvili. Obrovský dík za podporu!!!

Prosím fanclub o záslání fotek na mou adresu.

Na turnaji bohužel nemohl být Honza Bednář a Kuba Švejda, kvůli nemoci, respektivě zranění a tak nám přišel pomoci Lindin brácha Patrik (2005), který hraje v minižácích u Zuzany. Velmi nám pomohl v zápasech nejen body, ale i přehledem v obraně a bylo vidět na něm, že oproti nám má již odehrané dvě sezony ve Šmoulince.

Turnaj nám ukázal jasně kde máme slabiny a na čem naopak můžeme stavět. Na trénincích se budeme všemu věnovat a jistě se posuneme zase o kus vpřed.

Podrobnosti o zápasech najdete na adrese:  ROZPIS & VÝSLEDKY 06/07.

Fotky zase na ve FOTOGALERII

Videa naopak na našem FACEBOOKU

tygr_cup_plaketa (600 x 337)

4 komentářů