U11 s bilancí 4:0, velké vítězství nad Tygry

U11 zakončili rok 2022 velmi podařeným víkendem s bilancí 4 vítězství a žádná porážka. Navíc překvapivé, ale naprosto zasloužené vítězství nad dosud neporaženými Tygry Praha o 24 bodů, 63:39! Ale pojďme postupně, nejdříve to v týdnu vypadalo, že se na víkend nesejdeme v 10 hráčích, aby nakonec 11 statečných zvládlo skvěle všechna 4 utkání včetně agresivní celoplošné obrany, klobouk dolů před kluky. V sobotu kluci zvládli zejména zápas proti Sokolu Pražskému, kterému vrátili porážku z 1. kola jasným vítězstvím 71:18. Ve druhém utkání lehce porazili oslabený tým Kunratic 70:10. V neděli jsme nejdříve zmrzli před tělocvičnou díky našemu včasnému příchodu :-), ale ani to nás nezabrzdilo navázat na rozjetý výkon ze soboty. Nejdříve borci přehráli domácí Kbely 53:14, aby se poté dočkali velkého úspěchu, kdy porazili Tygry dokonce větším rozdílem. Zápas měl i díky podpoře rodičů a fanoušků skvělou atmosféru, a na konci nechyběly zasloužené emoce. To jsou přesně zápasy, na kterých si kluci vyzkouší, že jde vyhrát s kýmkoliv, pokud jsou jeden tým a bojují na 100 %. Jsme rádi, že se kluci výkonnostně rychle posouvají a zkouší více věcí z tréninku jako je hra 1:1, hoď a běž, prostorová hra atd. Ale kde kluci udělali hlavní posun o víkendu byla jednoznačně obrana, která jim pomohla vyhrát všechny zápasy… Níže posílám pár fotek z víkendu a video za odměnu. Za celý trenérský tým přeji všem klukům a rodičům krásné Vánoce a úspěšný nový rok. Uvidíme se brzy :-).

Trenér Richard Beneš