U13 druhý turnaj

O víkendu jsme doma pořádali druhý turnaj kvalifikační skupiny. Díky dobrému a soustředěnému výkonu se nám podařilo vrátit Sokolu Pražskému porážku z předchozího utkání a vyhráli jsme přesvědčivě o 23 bodů. Velmi nám pomohla účast na Ceyblu v Č. Třebové, kde se kluci otrkali a tentokrát zúročili zkušenosti tam získané. V dalších dvou zápasech jsme vyhráli v pohodě o 50 a 60 bodů s Tygry B a Jižními Supi a hlavně každý kdo nastoupil skóroval! Díky druhému místu ve skupině jsme postoupili do finálové skupiny, kde nás už ale budou čekat jen silní soupeři, takže od teď už bude potřeba vždy hrát alespoň jako tentokrát se Sokolem. Ale kluci už vědí, že to jde, tak snad budou pokračovat v podobných výkonech i nadále.