U11 na 3.místě v pražském přeboru

O víkendu kluci U11 sehráli svoje poslední zápasy s bilancí 3 vítězství a 1 porážkou a skončili v této sezoně v pražském přeboru na krásném 3. místě za Tygry Praha a USK. Nejdříve v sobotu zvítězili jak nad Spartou Prahou 56:38, tak nad BA Radotín 57:34. Oba zápasy byly velmi podobné, kdy jsme vedli vždy již v 1. čtvrtině a náskok jsme pomalu zvyšovali. Bohužel jsem nebyl zcela s výkonem spokojen, chyběla oproti předešlým zápasům větší agresivita, bojovnost a nasazení. To jsou věci, které nesouvisí s umem hráčů, ale s přístupem k zápasům… Před nedělními zápasy jsme si tyto nedostatky vyříkali a kluci v neděli nastoupili daleko s větším odhodláním a nasazením. Nicméně USK bylo v prvním zápase opět nad naše síly (34:68), zejména u některých hráčů ve hře 1:1 a pak v přechodu do rychlého protiútoku s přesnými přihrávkami. Tady je prostor pro naše zlepšení. V posledním zápase jsme nastoupili proti domácímu Žižkovu, který nám svým pojetím hry nesvědčí. Opět to byl výborný zápas se skvělou atmosférou plnou emocí. Nakonec jsme zvítězili 43:34, a to díky poslední čtvrtině, kdy kluci předvedli několik pěkných akcí „hoď a běž“. Sezona tím ale nekončí, kluci si zaslouženě vybojovali 3.místo a tím účast na Festivalu Minibasketbalu v Ostravě 28.-30.4.2023. Klukům moc blahopřejeme! Zkusíme přivést nějaké medaile :-). Níže posílám více fotek z různých zápasů a děkuji našemu dvornímu fotografovi Davidovi Lančovi za jejich krásné pořízení.