KOLOVÍKEND 2018

Předposlední květnový víkend jsme byli na již 4.ročníku kolovíkendu. Poslední dva ročníky jsme byli v Jizerských horách v horské chatě Hubert a protože se nám tam líbilo, zavítali jsme tam i letos. Naplnili jsme chatu až po střechu a tak jsem měl trochu obavy z velkého peletonu, který se bude pohybovat po silnici, lesních cestách s kořeny a bude vyjíždět prudké kopce.

Bohužel se obavy potvrdily, v sobotu při sjezdu na Snědavu nám tatínek Petr V. přeletěl přes řídítka a v nemocnici mu zjistili zlomeninu ruky. Štěstí alespoň bylo, že Radka K. přijela napomoc a odvezla Petra do nemocnice.

Naštěstí to byl jediný vážný karambol a ostatní účastníci už absolvovali naši jízdu bez úhony. A že to byla jízda, překonali jsme rekord a ujeli jsme 53 kilometrů. Z Bedřichova přes Snědavu jsme dojeli až na Jizerku a dá se říci, že jsme přejeli Jizerky tam i zpět. Překonali jsme únavu, děti jeli jako pravý sportovci, prostě bylo vidět, že jsme zřejmě dobrý oddíl 🙂

V neděli jsme jeli zážitkovou trasu, válení v trávě, průjezd močálem, koupání v potoce, na přehradě to vypadalo jako u moře, vyjeli jsme na Královku a tam si děti ještě hráli na krásném hřišti.

Kola se opět vydařila a tak se těšíme na další ročník.

Fotky můžete shlédnout ve FOTOGALERII

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *