TURNAJ U11 3X3 MIX – 24.1.2016

V neděli jsme se zúčastnili dalšího turnaje U11 3×3 MIX. Díky horám a nemocem jsme v době zahájení prvního zápasu byli v šesti, takže tak akorát, abychom mohli turnaj obsolvovat. Nakonec nás bylo 7, z toho 3 kluci ročníku 2006, 3 ročníku 2007 a ještě Oliver 2008, který odehrál svůj první turnaj a dokonce vstřelil koš. Kluci udělali zase další herní posun oproti minulému turnaji, zlepšila se obrana a i v útoku jsme se nebáli zahrát 1-1 a nebo vystřelit.

SOKOL DUBEČ – SOKOL KBELY „B“ (5:7)

Hráli jsme proti plus minus stejně starým a velkým klukům, takže byl zápas vyrovnaný až do konce. Jirkovi se povedlo individuálních akcí a ukázal, že z něj může vyrůst skvělý hráč. I ostatní hráči ukázali co umí, takže předvedená hra byla v některých chvílích hodná potlesku  Škoda jen že nejsme schopní zatím nacházet volné spoluhráče, protože se plně věnujeme pouze míči.

SOKOL DUBEČ – SOKOL ŽIŽKOV „A“ (7:5)

V tomto zápase se zase štěstí přiklonilo na naší stranu. Hráli jsme proti klukům, z nichž dva byli o hlavu vyšší nežli naši největší hráči. Naštěstí pro nás hrála větší basketbalová kvalita. Kuba i Kryštof konečně předvedli co trénujeme na trénincích a byli schopní obejít soupeře hezkými „crossovery“. Měli bychom, ale ještě více zapracovat na bojovnosti a nenáchávat volné míče jen tak. Naopak se o ně musíme umět porvat.

 

 

 

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *