U11 s 3 vítězstvími a 1 prohrou

U11 zvládla úspěšně další turnaj v pražském přeboru s bilancí 3 vítězství a 1 porážka. V sobotním zápase proti Spartě jsme se po pomalejším rozjezdu dostali do tempa až od 2. čtvrtiny a vyhráli 64:35. Ve druhém zápase proti oslabenému soupeři BA Radotín jsme s přehledem vyhráli 82:19 a kluci si mohli vyzkoušet i věci, na které si v jiných zápasech tolik zatím nevěří. V neděli jsme nejdříve nastoupili proti dalšímu favoritu přeboru USK. Musím kluky moc pochválit za bojovný výkon, kdy jsme drželi s USK krok a uhráli „slušnou“ prohru 27:51. Poslední zápas proti Sokolu Žižkov probíhal jako minule, opět jsme prohrávali, abychom vyrovnali na konci třetí čtvrtiny a rozhodli v poslední čtvrtině kvalitní obranou a pěknými akcemi v útoku s konečným skorém 53:43. Tento zápas se skvělou atmosférou a emocemi si určitě užili i rodiče. Blahopřeji klukům k úspěšnému víkendu a rodičům za jejich skvělou podporu.