INFORMACE SOUSTŘEDĚNÍ PŘÍPRAVEK

ODJEZD V SOBOTU 22.8. VE 13 HODIN

 

Sobota 22.8.
Dnes je den odjezdu, dopoledne proběhne ještě na atletickém hřišti jeden trénink, pak si pobalíme věci, naobědváme a pak přijedou pro nás naši nejbližší. Soustředění bylo skvělé, ale doma je doma 🙂

 

Pátek 21.8.
Dnes po volnějším dnu se pořádně zase trénovalo, děti všechno zvládali a večer byl plný her a vyhlášení výsledků basketbalové olympiády. Všechny děti dostali diplomy a medaile, protože si je za svoje výkony v průběhu celého soustředění zasloužili.

 

Čtvrtek 20.8.
Dnes trenéři naordinovali volnější den, dopoledne jsme byli na atletickém oválu, starší přípravka měla ještě hodinu v hale. Odpoledne jsme se všichni vydali na vycházku podél Labe, došli jsme do zámeckého parku v Brandýse nad Labem, děti hned našli dětské hřiště a tak jsme příjemně strávili odpoledne, dali si nanuka a spěchali na hotel, aby na nás zbyla večeře 🙂

 

Středa 19.8.
Před obědem si naše přípravka 06/07 zahrála přátelský zápas s Wizzards. Soupeř byl v průměru o rok starší a pár centimetrů vyšší, přesto jsme si dobře zahráli, i když nás Wizzardi přehráli.

 

Úterý 18.8.
Dnešek nám celý propršel, dopoledne si děti zasoutěžili, běhali, skákali, lezli plné energie. Odpoledne proběhl jeden trénink a pak jsme se šli vyráchat do bazénu.  Děti dávno spí, každý den den o nějakou tu minutu dřív 🙂

 

Pondělí 17.8.
Dnes opět proběhl den podle harmonogramu. Všichni jsou v pořádku, hezky jedí – dobře a zdravě nám tu vaří. Děti se zlepšují jak na hřišti, tak i v bazénu, takže nevíme v jakém sportu se nakonec zúčastní olympiády 🙂

 

Neděle 16.8.
Tak máme za sebou už první celý tréninkový den. Děti se snaží, podávají úžasné sportovní výkony. Ráno mají atletiku a trénink v tělocvičně. Odpoledne hodinu v tělocvičně a hodinu v bazénu. Po večeři máme ještě společnou hodinku ve společenské místnosti, kde si užijeme spousty legrace.
Ve fotogalerii jsou už první fotky a budu tam přidávat další.

Příjezd a odjezd:

Příjezd a odjezd je individuální.

POZOR ZMĚNA !!!

Sraz je v sobotu 15.8. ve 13 hodin ve sportovním centru na adrese: Kostelecká 1776, 250 01 Brandýs nad Labem

 

  • Při předání dítěte v Brandýse odevzdat okopírovanou kartičku pojištěnce, BEZINFEKČNOST, případně užívané léky.

 

Odjezd bude další sobotu 22.8. po obědě. Bližší informace ješě upřesníme.

Vybavení:

věci na spaní (spacák není potřeba)

hygienické potřeby a ručník

věci na volný čas – pohodlné boty, pantofle, volné lehké sportovní oblečení, tepláky, trenýrky, mikiny, trička, karty, společenské hry (NE tablet a pod.)

plavky, NEPLAVCI POKUD MAJÍ PLAVECKÝ PÁS, sluneční brýle, kšiltovka na běhání venku při slunci, opalovací krém, repelent, kapesníky, osobní prádlo, batůžek na nošení věcí na treninky, pláštěnka.

Věci na trénování – švihadlo(nutné), láhev na pití na tréninky, basketbalové boty na tréninky v tělocvičně, boty na tréninky venku, trenýrky a trika (rozdělte na tréninkové a civil), ponožky na tréninky. Míče bereme, ale určitě bude fajn, když děti budou mít už vlastní. Doporučuji ze syntetické kůže, vel.č.5. – pro 06/07, děti 08/09 míče neřešte.

Na běhání venku lehkou šusťákovku.

Upozornění:

Dětem nedávejte mobilní telefony, tablety a jiné elektronické zařízení. Eliminujeme tím neustálé hledání ztracených telefonů a noční smskování kdoví s kým. Věřte, že v případě jakéhokoliv opravdového problému vás budeme okamžitě kontaktovat.

Soustředění není jen o trénování, ale také o vytvoření dobré party, která spolu bude po další roky hrát a trénovat. Není tedy ideální, když děti sedí na pokojích a každý kouká do svého přístroje místo toho, aby si hrály společně a bavily se. Po celou dobu soustředění budu na mailu a telefonu, pokud tedy budete potřebovat jakékoliv informace, rád Vám je každý večer poskytnu. Pokud to bude aspoň trochu možné tak budou informace ze soustředění na netu včetně fotek.

Kapasné děti potřebovat nebudou.

2 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *