UKONČENÍ SEZÓNY A OLYMPIÁDA

 Poslední červnový čtvrtek 25.6. jsme ukončili sezonu a u této příležitosti naši minižáci a přípravky soutěžili na Dubečské olympiádě. Vše probíhalo na venkovním tenisovém hříšti a zahradě Sokola Dubeč. Děti soutěžili na plný plyn, viděli jsme spoustu skvělých výkonů, ale také nezdarů, což ke sportu patří.

 Všichni se skvěle bavili a na konec jsme si mohli vychutnat ogrilované buřty, bouchnout šampáňo a oficiálně ukončit naší sezonu, která pro naše družstva byla velmi úspěšná. Minižáci si vybojovali účast na závěrečném turnaji Šmoulinky, kde skončili čtvrtí a ženy postoupily do 1.třídy. Přípravka 06/07 absolvovala úspěšně svoje první utkání i TURNAJ, kde zažila i svá první vítězství.

 Spousta skvělých fotek najdete ve FOTOGALERII.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *