LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2019

Středa 27.8.

Po včerejším volnějším dnu jsme opět naskočili do tréninkového procesu. Dopoledne jsme měli výběh, pak posilování s vlastním tělem a nakonec jsme si vyzkoušeli prvky klasického zápasu.

Během dne jsme absolvovali ještě teamový trénink a nakonec před večeří zápasy. Po tak náročném dnu nás čekala grilovačka. Některé děti snědly i 5 kusů masa, vše nakonec včetně grilované zeleniny a brambor zmizelo a tak děti už s plnými bříšky spí na pokojích.

Pondělí 26.8.

Dneska nad Smržovkou krásně hřmělo a pršelo, pročistil se vzduch a přitom jsme při cestě na tréninky ani jednou nezmokli. 🙂 Děti trénují s plným zaujetím, každým dnem se zlepšují a dělají radost sobě i trenérům. Zítra nás čeká odpočinkový den, půjdeme se projít po Smržovce a budeme hrát hry u Parkhotelu včetně diskgolfu.

Děti momentálně ještě hrají karty, stávají se z nich řádní karbaníci, mají témata mezi sebou a ani jednou jsem nezaslechl, že by rozebíraly nějakou hru na telefonu, naopak rozebírají taktiku při karetní hře BANG.

FOTKY najdete ve FOTOGALERIE

Neděle 25.8.

Dnes jsme měli na soustředění první celý tréninkový den. Děti skákaly přes švihadlo, makaly na své rychlosti a i na basketbalových dovednostech. Je vidět, že jim pohyb dělá i chuť k jídlu. Ne nadarmo se říká, jak k dílu, tak i k jídlu. 🙂 Jeden by ani neřekl co všechno ty malé děti sní.

Teď máme společné promítání, díváme se na basketbalovou pohádku Space Jam s Michalem Jordanem. Před tím jsme si promítli nejlepších 50 akcí MJ a bylo zajímavé, jak i dnes jeho akce u dětí vyvolaly wauuuuuu.

Sobota 24.8.

Tak máme za sebou první den, děti jsou všechny už v posteli. Dnes jsme měli dva tréninky, na kterém jsme procvičovali individuální činnosti a také souhru družstva. Nakonec si i děti zahrály. Všechno proběhlo podle plánu a děti s chutí snědly k večeři bramboráky s uzeným a zelím (i ty co to nejedí 🙂 )

Ve volných chvílích děti hrají karty a nebo běhají po zahradě a na mobil si zatím žádné ani nevzpomnělo.

Přebrání dětí:

• sobota 24.8. v 11:00 na místě
  • Při předání dítěte odevzdat okopírovanou kartičku pojištěnce, BEZINFEKČNOST, případně užívané léky.

Předání dětí:

v sobotu 31.8. ve 13:00 hodin na místě

možnost sledovat naší olympiádu v hale ve Smržovce od 10 do 12

Ubytování:

Penzion u potůčku-Hřbitovní 219, Smržovka

Vybavení:

hygienické potřeby a ručník

věci na volný čas – pohodlné boty, pantofle, volné lehké sportovní oblečení, tepláky, trenýrky, mikiny, trička, karty, společenské hry (NE tablet a pod.)

sluneční brýle, kšiltovka na běhání venku při slunci, opalovací krém, repelent, kapesníky, osobní prádlo, batůžek na nošení věcí na tréninky, pláštěnka.

Věci na trénování – švihadlo(nutné), láhev na pití na tréninky, basketbalové boty na tréninky v tělocvičně, boty na tréninky venku, trenýrky a trika (rozdělte na tréninkové a civil), ponožky na tréninky, míč

Na běhání venku lehkou šusťákovku.

Upozornění:

Dětem nedávejte mobilní telefony, tablety a jiné elektronické zařízení. Eliminujeme tím neustálé hledání ztracených telefonů a noční smskování kdoví s kým. Věřte, že v případě jakéhokoliv opravdového problému vás budeme okamžitě kontaktovat. Nedávejte také dětem peníze a sladkosti, vše potřebné budou mít k dispozici.

Soustředění není jen o trénování, ale také o vytvoření dobré party, která spolu bude po další roky hrát a trénovat. Není tedy ideální, když děti sedí na pokojích a každý kouká do svého přístroje místo toho, aby si hrály společně a bavily se. Po celou dobu soustředění budu na mailu a telefonu, pokud tedy budete potřebovat jakékoliv informace, rád Vám je každý večer poskytnu. Pokud to bude aspoň trochu možné tak budou informace ze soustředění na netu včetně fotek.