Stříbro pro mix U11/12 na mezinárodním turnaji BPG

Poslední turnaj v této sezóně Basketball Prague Games odehrál společný tým U11 a U12 (10 kluků 2012 a jen 3 kluci 2011) a ve sloučené kategorii U11+U12 vybojoval nečekaně stříbrné medaile! Odměnou pro borce byl finálový zápas proti USK Praha, který se totiž odehrál ve sportovní hale Královka, kde se hrají i zápasy české reprezentace nebo Euroligy. Navíc finálový zápas byl doprovázen slavnostním ceremoniálem včetně státní hymny, takže pro všechny přítomné obrovský zážitek a pěkná třešinka na dortu při zakončení úspěšné sezóny. Plus jsme turnaj pojali jako utužování kolektivu, proto byl prostor i na koupaliště Petynka či laser games. Co se týká turnaje odehráli jsme 5 vítězných zápasů a až ve finále jsme narazili na většinou o jeden rok starší kluky z USK Praha, kteří zaslouženě vyhráli celý turnaj. Děkujeme pořadatelům za jeho organizaci. Na závěr mi dovolte poděkovat všem rodičům za vaši podporu a budeme se těšit na další sezónu, která už začíná v srpnu :-).