TURNAJ U11 19.-20.11. 2016

Druhý turnaj jsme odehráli u Tygrů.

První zápas jsme hráli v sobotu se Sokolem Vyšehrad. První čtvrtinu jsme vyhráli 17:0, pak soupeř vyrovnal hru i díky tomu, že jsme nechali více odpočívat naše opory a nechali zahrát méně vytížené hráče. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Martin.

Druhý zápas jsme hráli v neděli se Sokolem Žižkov. Nastoupili proti nám o rok mladší hráči. V první čtvrtině to tolik vidět nebylo, ale ostatní už stáli zato a vyhráli jsme přesvědčivě a dali svojí první „stovku“. Nejlepším hráčem vyhlášen Kuba.

Třetí zápas jsme hráli proti domácím Tygrům, kteří na nás vlítli první kosmickou rychlostí a brzo bylo po zápasu. Tentokrát jsme dostali své první „kilo“ a krom toho i inspiraci jak dál. Soupeř měl dva rozdílové rozhrávače, v každé čtvrtině jedno, kterým jsme rychlostně nestačili. Krom toho měli na svůj věk skvěle zvládnuté individuální činnosti, míč jim nepřekážel a s přehledem zakončovali své úniky. Za svojí bojovnost byl vyhlášen nejlepším hráčemi Krikri.