TURNAJ U11 22.-23.10. 2016

Na tomto turnaji, který jsme pořádali u nás v Dubči jsme odehráli 4 zápasy. Bohužel na zápasy dorazilo málo našich hráčů, takže jsme museli odehrát zápas i v deseti a nebo také dohrát v devíti.

Paradoxně jediný zápas co jme vyhráli proti Sokolu Kbely jsme dohrávali v devíti, když se nám zranil Lukyno. V tomto zápase jsme nastoupili v 11 hráčích, jeden se tedy zranil a jeden vyfauloval. Málem jsme prohráli díky tomu vyhraný zápas, takže pro příště musíme zlepšit naší docházku na zápasy.

Odehráli jsme ještě vyrovnané zápasy proti Sokolu Pražskému a USK Praha a dostali jsme pořádnou nakládačku od BA Sparty Praha.

Je to náš první rok v pětkovém basketbalu, takže se můžeme dívat směle dopředu a náš cíl pro tuto sezonu bude umístit se v první polovině tabulky.

Na zápasech nás táhnul Martin s Vojtou V., velkým přínosem pro nás byli i hráči 2007 Adam V., Kuba a Krikri.

Děkuji všem klukům co dorazili, přesunuli oslavy a  ukázali ostatním, jaký by měl být přístup k zápasům.

Statistiky ze zápasů jsou na stránkách ČBF