Úspěšný vstup U11 do pražského přeboru

I kluci U11 mají za sebou svůj první mistrovský turnaj v pražském přeboru. O víkendu 23.-24.10 sehráli 2 vítězné a 2 prohrané zápasy. Nejdříve proti Sokolu Pražském prohráli po velké bitvě až v prodloužení 51:53, ve druhém sobotním zápase pak jasně zvítězili nad Basketbal Kunratice 84:27, který se odehrál v Tyršově sále, kde jsem ještě já hrával před 40 lety :-). V nedělním zápase proti Sokol Kbely jsme nastoupili velmi vlažně, bez zápalu (asi brzo po obědě :-)), nedávali jsme lehké koše a soupeř našich chyb využil. Ve druhé půli už kluci začali hrát svoji hru, bojovali v obraně a utkání dovedli do vítězného konce 55:50. V posledním zápase jsme nastoupili proti favoritu celé soutěže Tygři Praha a po bojovném výkonu jsme podlehli 26:69. Zápas ukázal, že zejména v individuálních dovednostech máme rezervy a je na čem pracovat. Na druhé straně mě potěšilo, že i s tak silným soupeřem jsme odehráli dobrý zápas, v kterém kluci ukázali nemálo pěkných akcích, ať už individuálních či týmových. Víkend klukům hlavně ukázal, že každý zápas je otevřený a každý zápas se nevyhraje sám. Děkuju i rodičům za podporu během basketbalového víkendu :-).